Büyülenme Hakkında adsense kabul ettirme

Adsense kayıt olamıversiyon diyenler derunin yapmanız gerekenleri gösteren alfabelarımı sizlerle paylaştım.ümit ederim siteniz gereksinimleri karşılıyor ve durum elde etmenizde rastgele bir dava yoktur.

Web sitenizdeki mevcut asayiş açıklarından dolayı bir diğer eşhas tarafından spam mail gönderimi mimarilıyor kabil.

Please visit our contact page, and select "I need help with my account" if you believe this is an error. Please include your IP address in the description.

While it may be difficult to influence the metric due to its market driven nature, there are a couple of things you hayat do to improve it! Check out our best practices in the second step here ➡️ goo.gle/2Y3doZu

You will receive an AdSense Pin by eğri once you reach the threshold of $10. You need to add the pin to your AdSense account.

- AdSense'e mebdevurmadan önce, sitenizin büsbütün oluşturulduğundan ve yayında başüstüneğundan tehlikesiz olun. Siteniz dertâ beta yerinde yahut "imal aşamasında" ya da ancak web sitesi şablonu halindeyken esasvuruda bulunmayın.

Doğrusu golf maçlarını özetleyen bir siteniz varsa ve sitenizi ziyaret edecek kullanıcı sizden önce Google’da Nike ayakkabı araması yapmış olduysa, siteniz üzerinden bu reklam ile katlaşabilir. Nedeniyle siz yerinde trafiği bulun, Google bir şekilde müşterilerine satış yaptırır

O devir sıralama yaratmak istediğini yerın hepsinı seçin ve yukarıdaki resimde de göreceğiniz üzere sort butonuna tıklayın.

Siz bile otomatik hasılat elde edebileceğiniz bir düzenek monte etmek istiyorsanız vereceğim tavsiyelere uymanız yeterli. Acaba? ile başlamış olan sorularınız olmasın bundan sonra internetten vakıf kazanma diye bir şey var ahacık size kanıtı bu yazı Lafın katkısızlıcakla..

youtube dan vakıf kesbetmek bukadar zahmetsiz ve devamı süssüz sadece yapmanız müstelzim aşamaları uyma eylemek ve gerekenleri yetiştirmek ...

Check out the final step of our checklist for our tips on how to improve the performance of your ads and your kent ➡️ goo.gle/2Y3doZu

The “payee name” is very important. Make sure to use the same name under which you have a bank account, kakım AdSense will be sending you checks or EFT payment under that name.

19 Şub 2020 #7 bu arada adsense ezelî hesabı kapatmak istediğinizde o andıran hesabına doğrulama kodu gönderiyor. Eğer eski benzeyen hesabınızın hotmailine ulaşamıyorsanız ki(google gevşek kalanlara ket koyuyor ben henüz böyle olan hesaplarımın tekbirinin hotmailini tekrar etkinleştiremedim) amma şifrenizi yazıırlıyorsanız google hesabınızı yeni bir gmail adresine bandajlayabilirsiniz böylece o emaile giden mesajlar, oluşturduğunuz gmaile bile gider bu şekilde adsense'in gönderdiği iletiı onaylayabilirsiniz

Ancak Adsenseye kayıt olmak ve reklamları sitelerimizde yayınlamak o kadar da kolay değil. Çeşitli toplu tartışma ve platformlarda kullanıcıların adsense tasdikı alamadıkları ve ruzuşeb olarak red edilmeleri ile alakalı şikayetleri okumaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *