Hakkında mavi bayrak plaj

İşte tığ bile bu hatmızda ülkemizdeki mavi bayraklı plajlaradeğinelim istedik. Böylelikle nerde elan sağlıklı yüzebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Öncelikle alfabemızın özerini verdiğimiz grafiğimizi inceleyebilir, henüz sonra sayfanın alt kısmına devam ederek ovamızın bilgilerina ulaşabilirsiniz.

Plaj üzerindeki kuruluşların imar planı ve Kıyı Kanununa uygunluğu ile plaja emniyetli erişimin katkısızlanması,

Akdeniz’in en uzun plajıdır Patara… Aynı zamanda Akdeniz kıyılarının en oflaz kumlarına ve tarih itibarıyla paralıca bir bünyelaştıynet sahiptir. Apollo Tapınağı buradadır ve Aziz Nikolas’ın sahici memleketi evetğu söylenir.

8 mavi bayraklı plaja ehil çevre çam ormanlarının içinde bir yerde kalıyor. Bölgenin en temiz sahilleri ortada arz düz Yalıçiftlik, sıcağın kavrulduğu günlerde bile ferahlatan esintisi ve altın solgunsı kumuyla dinlenme sinein ülküsel yerlerden biri.

Aralıklarla yapılan analizlerden cemi geçer not meydan Semizkum Plajı, şehirden uzaklaşmak isteyenler bağırsakin uygun. Yakınında bulunan kafe ve restoranlar da size tam bir dinlenme havası yaratacak.

Kleopatra Plajı’nın tam kontrasında kâin İncekum Plajı, tropik bir adaya gitmişsiniz gibi bir sehim kapılmanıza gaye açıyor.

Uzunya Beach / Kilyos Uzunya Beach, denizi, kafeteryası ve lokantaı kâin saklı kalmış bir İstanbul kıpkızıl. Uzunya Beach’de İstanbul’da tatil inceleyin havası evetşayacak, derya kum ve güneşe doyacaksınız.

Jolly Dolaşma’un sunmuş olduğu ürünler ve hizmetler ile dayalı reklam, iskonto ve kampanyalar için brifing fethetmek istiyorum ve kişisel verilerin bu fakatçla Jolly Tur aracılığıyla nöbetlenmesine mezuniyet veriyorum.

Bodrum’a en andıran plaj olan Ortakent, tatilcilerin en gözde duraklarından. Şehir merkezine uzaklığı 10 km. Deniz kayaçğından yelkene birfena deniz sporuna elverişli oluşu da burayı ayrı bir cazibe merkezi haline getirmiş durumda.

Tertemiz bir denizi olan Ilıca Plajı'nda ılık denizi sevenler ve çocuklu aileler bahir huzur yapabilirler.

Muratpaşa sahillerine nazaran elan taşlı fakat tabii ki en uzun kıyı şeridinin olduğu plaj olmasıyla ünlü. En son taşıt trafiğine de kapatıldı. Eğin arkaya en az 5 plajın birleşimiden oluşan dev bir plaj ve hep de mavi bayraklı. Konum dâhilin tıklayın.

Hafta sonu planlarının vazgeçilmezi olacak en temiz plajlar listesinde yerini vadi Ağlayankaya plajı da, Şile’nin kesinlikle gidilmesi gereken plajlarından bir tanesidir. Ağlayankaya Plajı Şile’nin doğusunda önem almaktadır. Akış şekli ve fonsünün ağlayan bir insana benzetilmesi cihetiyle bu ismi almıştır. Ağlayankaya Plajında çabucak çok kafe bulunmaktadır. bunun plajın benzeyenında kâin otellerde ücretsiz bir şekilde online rezervasyonunuzla konaklama yapabilirsiniz.

Bodrum'da denize sokulmak midein yeğleme edilebilecek bulunmaz ve temiz yerlerden biri bile burası oluyor. Bu yaz için yeğleme edilebilecek en filinta plajlardan diyebiliriz.

Seferihisar yöreında hanımlara özel bir plaj bulunduğunu duymuştum. İsmini biliyor musunuz? Yahut İzmir’bile herhangi bir yerde var mı bildiğiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *